Kalbadevi, Mumbai, Maharashtra
GST No. 27DUHPS4881R1ZE
Call 07942799305 78% Response Rate
Send Enquiry
Minimum Order Quantity: 5 Piece
| Brand | ASTRO LED LIGHTS |
| Warranty | 2 Years |
| Wattage | 50W |
| Body Material | Aluminium Die Cast |
| Lens Type | Glass |
| IP Rating | IP65 |
| Lighting Type | LED |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 10 Number
Product Brochure
| Lighting Color | Cool White |
| IP Rating | IP65 |
| Usage/Application | Outdoor |
| Brand | ASTRO LED lights |
| Beam Angle | 120 |
| Body Material | Aluminium die casting |
| Lighting Type | LED |
| Input Voltage | 220-240 |
| Power | 400W |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 10 Piece
Product Brochure
| Wattage | 15W |
| IP Rating | IP33 |
| Body Material | Mild Steel |
| Base Type | E27 |
| Lighting Type | LED |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 10 Piece
Product Brochure
| Wattage | 15W |
| IP Rating | IP33 |
| Body Material | Mild Steel |
| Base Type | E27 |
| Lighting Type | LED |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
| Usage/Application | Outdoor |
| Brand | ASTRO LED LIGHTS |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 10 Piece
Product Brochure
| Wattage | <20W |
| Body Material | Mild Steel |
| Lighting Type | LED |
| Warranty | 1 Year |
| Features | water Proof |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 10 Piece
Product Brochure
| Warranty | 1 Year |
| Wattage | 15W |
| Body Material | Mild Steel |
| Base Type | E27 |
| Lighting Type | LED |
| IP Rating | IP33 |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 10 Piece
Product Brochure
| Wattage | 5 W |
| Lighting Type | LED |
| Usage/Application | Fountain |
| Install Style | Embedded |
| Lighting Color | Cool White |
| Body Material | Chrome |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 10 Piece
Product Brochure
| Warranty | 1 Year |
| Wattage | 15W |
| IP Rating | IP33 |
| Body Material | Mild Steel |
| Base Type | E27 |
| Lighting Type | LED |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 10 Piece
Product Brochure
| Wattage | 15W |
| IP Rating | IP33 |
| Body Material | Mild Steel |
| Base Type | E27 |
| Lighting Type | LED |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 10 Piece
Product Brochure
| Wattage | 15W |
| IP Rating | IP33 |
| Body Material | SS |
| Base Type | E27 |
| Lighting Type | LED |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 10 Piece
Product Brochure
| Warranty | 1 Year |
| Wattage | 15W |
| IP Rating | IP33 |
| Body Material | Mild Steel |
| Base Type | E27 |
| Lighting Type | LED |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 10 Piece
Product Brochure
| Wattage | 15W |
| IP Rating | IP33 |
| Body Material | Mild Steel |
| Base Type | E27 |
| Lighting Type | LED |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
| Wattage | 100W |
led high bay 100w
View Complete details
View Complete details
View Complete details
View Complete details