Kalbadevi, Mumbai, Maharashtra
GST No. 27DUHPS4881R1ZE
Call 07942799305 78% Response Rate
Send Enquiry
Product Brochure
| Usage/Application | Outdoor |
| Brand | ASTRO LED Lights |
| Power | 50W |
| Lighting Color | Pure White |
| IP Rating | IP65 |
| Body Material | Aluminium die cast |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 10 Piece
Product Brochure
| Body Material | Aluminium |
| Usage/Application | Industrial |
| Shape | Round |
| Country of Origin | Made in India |
| Color | Silver |
| Surface | Finished |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 10 Piece
Product Brochure
| Wattage | <20W |
| Body Material | SS |
| Lighting Type | LED |
| Warranty | 1 Year |
| Surface Finish | Finished |
| Features | Water Proof |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
Product Brochure
| Wattage | 20 W |
| Body Material | Mild Steel |
| Lighting Type | LED |
| Minimum Order Quantity | 10 |
| Warranty | 1 Year |
| Item Code | 0035 |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
View Complete details