Kalbadevi, Mumbai, Maharashtra
GST No. 27DUHPS4881R1ZE
Call 07942799305 78% Response Rate
Send Enquiry
| Brand | ASTRO LED LIGHTS |
| Wattage | 10/12/15/22/30W |
| Voltage | 80-270V AC |
| Usage/Application | Indoor |
| Shape | Square and Round |
| Lighting Color | Cool White |
| Certification | ISI, RoHS, CE |
| Color Temperature | 5000-6500 K |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 10 Piece
Product Brochure
| Power | 3 W |
| Body Material | Ceramic |
| Usage/Application | Indoor |
| Light Color | Cool White |
| Light Size | Standard |
| Certification | ISI |
| IP Rating | IP33 |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 10 Piece
Product Brochure
| Power | 3 W |
| Body Material | Ceramic |
| Usage/Application | Indoor |
| Light Color | Cool White |
| Brand | Astro Led Light |
| Light Size | Standard |
| Certification | ISI |
| IP Rating | IP33 |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 10 Piece
Product Brochure
| Power | 3 W |
| Wattage | 5 W |
| Body Material | Ceramic |
| Usage/Application | Indoor |
| Light Color | Cool White |
| Certification | ISI |
| IP Rating | IP33 |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 10 Piece
Product Brochure
| Power | 3 W |
| Body Material | Ceramic |
| Usage/Application | Indoor |
| Light Color | Warm White |
| Light Size | Standard |
| Certification | ISI |
| IP Rating | IP33 |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 10 Piece
Product Brochure
| Power | 3 W |
| Body Material | Ceramic |
| Usage/Application | Indoor |
| Light Color | Cool White |
| Light Size | Standard |
| Certification | ISI |
| IP Rating | IP33 |
View Complete details