Kalbadevi, Mumbai, Maharashtra
GST No. 27DUHPS4881R1ZE
Call 07942799305 78% Response Rate
Send Enquiry
| Tube Type | CFL Tube |
| Tube Length | 4 Ft |
| Wattage | 36 W |
| Fixture Type | Industrial |
| Body Material | Polycarbonate |
| CCT | 5700 K |
| IP Rating | IP65 |
| Input Voltage | 220 V |
| Mounting Type | Surface |
| Holder Type | G13 |
Weatherproof FL industrial fitting available in 2ft and 4ft sizes with clear diffuser with single side wiring,gear CRCA tray and SS lock
Make Vikrant
View Complete details