Kalbadevi, Mumbai, Maharashtra
GST No. 27DUHPS4881R1ZE
Call 07942799305 78% Response Rate
Send Enquiry
Minimum Order Quantity: 10 Piece
Product Brochure
| Wattage | 5 W |
| Lighting Color | Cool Daylight |
| Body Material | Aluminium |
| Usage/Application | Industrial |
| Base Type | E40 |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 10 Piece
Product Brochure
| Wattage | 5 W |
| Lighting Color | Cool Daylight |
| Body Material | Plastic |
| Usage/Application | Industrial |
| Base Type | E40 |
| Outer Size | Standard |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 10 Number
Product Brochure
| Wattage | 3 W |
| Lighting Color | Cool Daylight |
| Body Material | Aluminium |
| Usage/Application | Industrial |
| Base Type | E40 |
| Country of Origin | Made in India |
We are engaged in Offering wide range of Quality Products to our Clients, our Range of Products are really appreciated by our clients.
View Complete details